O nás

Výběr realizovaných projektů

Marina Dubrovník

Prohlédněte si náš další projekt v Chorvatsku s názvem Marina Dubrovník. Jak už název napovídá, jedná se o 16 bytových jednotek ve 4 domech, vzdálených 5 km od historického města Dubrovník.

Webové stránky projektu

Villa Korčula

Villa Korčula je projekt nových rodinných domů v Chorvatsku, na ostrově Korčula. Domy se nacházejí v docházkové vzdálenosti od historického centra a přesto v přírodě. Jedná se o omezenou nabídku tří vil s vlastním pozemkem blízko pláže.

Webové stránky projektu

Řeporyje v zahradách

V roce 2016 jsme zahájili 5. etapu našeho úspěšného projektu Řeporyje v zahradách. Jedná se o výstavbu 55 rodinných domů, které aktuálně nabízíme klientům ke koupi. Celkem jsme tak zde postavili již 154 rodinných domů.

Webové stránky projektu

Hrnčíře v zahradách

Hrnčíře v zahradách je projekt 18 rodinných domů v Praze 4 - Hrnčířích. Všechny domy našly své nové majitele, kteří tak nyní využívají výhody bydlení ve velkoměstě v rodinném domě s vlastní zahradou.

Polyfunkční dům Ypsilonka - Plzeň

Projekt byl dokončen v březnu 2019, náklady na stavbu dosáhly 150 000 000 Kč a doba realizace projektu byla 20 měsíců.

Statek Šeberov

Rekonstrukce bývalého statku v Hrnčířích, Praha 4, ulice K Šeberovu, č.p. 508 s počtem 39 bytových jednotek. Zajímavostí projektu je jeho komorní charakter, který ocenili především náročnější klienti. Kolaudace proběhla v roce 2017.

Bytový dům v Plzni

Bytový dům byl dokončen v roce 2017, doba realizace byla 15 měsíců a cena výstavby dosáhla 75 000 000 Kč.

U Kamýckého parku

Bytový dům v ulici Cihlářova, Praha 4 s 30 bytovými jednotkami v kategoriích 1+kk až 3+kk. Projekt dále zahrnoval 26 parkovacích míst pro byty 2+kk a větší. Dům byl zkolaudován na podzim roku 2007.