Lokalita

Škola
Mateřská škola
Nakupování
Sport
Lékař
Lékarna
MHD
Zobrazit v Google Mapách

Občanská vybavenost

Příroda

Budete-li mít náladu na víkendovou projížďku, můžete navštívit například Průhonický park, zastavit se u několika jeho rybníků nebo navštívit zámek Průhonice, který je od projektu Vestec v zahradách vzdálen 6 km, což z něj dělá ideální vzdálenost na víkendový cyklistický výlet. Přímo za domem je také malebný Vestecký rybník, který se jistě stane pravidelným cílem podvečerních procházek. Dalším zajímavým tipem na výlet do přírody je 10 km vzdálený přírodní park Střed Čech, skýtající nepřeberné množství krásných vyhlídek.

Služby v okolí

Lokalita Vestce nabízí kompletní občanskou vybavenost nezbytnou k zajištění běžných potřeb jejích obyvatel. Několik minut z domu jsou dvě mateřské školky, nejbližší základní škola je v dojezdové vzdálenosti 6 minut autem. Praktický lékař pro dospělé a praktický lékař pro děti a dorost je také do 6 minut jízdy autem. Téměř přímo před domem se nachází bohaté nákupní možnosti, namátkou Hypermarket Albert, Billa, dm drogerie, OKAY elektrospotřebiče a mnoho dalších.

Doprava

Lokalita Vestce na okraji Prahy nabízí velice dobré napojení na dálnici D1 nebo Pražský okruh. Díky tomu jste automobilem na Václavském náměstí za 19 minut. Autobusová zastávka je od projektu vzdálená 4 minuty chůze. Naleznete zde linky 332, 335 a 339, které vás za 15 minut dovezou na metro C, Budějovická. Autobusy ve všední den odjíždějí zhruba každých 15 minut.